ثبت برند

ثبت برند برای چی ؟؟ 

برند از مالکیت معنویی کسب و کار شما محافظت میکند و اجازه سوء استفاده از برند شما را به دیگران نمیدهد ، اعتبار برند 10 ساله و قابل تمدید میباشد ،  برای تعریف بهتر از برند باید بگیم برند همان چیزیست که مشتری میخرد و محصول چیزی که شرکت تولید میکند .

مدارک مورد نیاز برای درخواست ثبت برند ( شخص حقیقی ) : 

  • کپی شناسنامه ، کارت ملی و کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده )
  • کپی مجوز های فعالبت (جواز تاسیس، پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

مدارک برای شخص حقوقی : 

  • کپی شناسنامه و کارت ملی و کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)
  • کپی مجوز های فعالیت (جواز تاسیس، پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
  • کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین در برند استفاده شده)

به این نکته توجه کنید : در صورتی که در علامت(لوگو) یا نام مورد نظر شما جهت ثبت ، کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد، ارائه ی کارت بازرگانی لازم نخواهد بود.

پس از پایان مراحل ، کد رهگیری را دریافت خواهید کرد و در صورت تایید مدارک توسط کارشناس مربوطه، دو نسخه قرارداد به آدرس شما ارسال خواهد شد. شما باید پس از امضای هر دو نسخه  یکی از نسخ را به همراه مدارک برابر اصل شده و فیش واریزی به آدرس مرکز ارسال کرده و پس از دریافت مدارک، مراحل ثبت برند شروع خواهد شد.

 بعد از تکمیل و ارسال مدارک اظهارنامه ایی با عنوان برند شما تنظیم میشود و برای اداره ثبت برند ارسال میشود تا به تأیید نهایی برسه این پروسه از 1 ماه تا 4 ماه متغیر خواهد بود ،در طول این مدت کارشناسان مجرب بورس برند شانه به شانه شما ایستاده اند تا بهترین نتیجه را کسب کنید .

برای دریافت مشاوره و ثبت برند با کارشناسان ما در ارتباط باشید 

دفتر مرکزی : 88807957-021

شماره همراه : 09120986410

تماس بگیرید 09120986410